ZATRUDNIMY:

- Specjalistę ds. handlu zagranicznego

Obowiązki:

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych oraz podtrzymywanie współpracy i bieżąca obsługa dotychczasowych klientów
• realizacja założonych planów sprzedażowych poprzez aktywne prowadzenie sprzedaży produktów oferowanych przez firmę
• przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych, negocjowanie warunków współpracy
• koordynacja i nadzór nad operacjami handlowymi
• zgłaszanie pomysłów i rozwiązań, pomocnych w codziennej pracy oraz w rozwoju firmy
• udział w targach branży IT za granicą

Wymagania:

• znajomość zagadnień związanych z rozwiązaniami druku
• doświadczenie w pracy na stanowisku specjalistycznym/handlowym w branży IT
• doświadczenie w pracy z zagranicznym klientem
• zmysł handlowy i nastawienie na rozwój
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów telefonicznych
• bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy:

• pracę pełną wyzwań, gwarantującą rozwój
• szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie

- Specjalistę ds. sprzedaży / Handlowiec

Obowiązki:

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie współpracy i bieżąca obsługa dotychczasowych klientów
• udział w targach branży IT w kraju i za granicą

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym w branży IT
• doświadczenie w pracy z biznesowym klientem

Oferujemy:

fb g+ youtube mail

DANE FIRMY:

adres

FRP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
ul. Wrocławska 153

55-002 Kamieniec Wrocławski
NIP: 8961562861

Biuro handlowe i magazyn

ul. Wrocławska 71

mail

office@frpgroup.eu

telefon

telefon:

+48 71 726 13 67